Strip Town


 
rodiklisCalendarDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 people of ELITE

Go down 
AutoriusPranešimas
Adeline
Shut up. I wear heels bigger than your dick ♥
avatar

Pranešimų skaičius : 603
Join date : 2011-08-05

RašytiTemos pavadinimas: people of ELITE   Sk. 02 19 2012, 07:26

Martin - Nuo vaikystės žino Juaną ir laiko jį geriausiu draugu. Rūko ir nemano, kad tai jį žudo. Visada yra pasiruošęs palikti vietą, kurioje yra, nes nori keliauti, bet vis neprisireikia, neprisiruošia. Mokosi gerai, bet be jokių pastangų, nes galva verda. Visada turi įdomių idėjų kaip praleistu laiką. Labai rimtai žiūri į tai, kad sukurta grupė su savo draugais eitų pirmyn. Jis jos įkūrėjas.
Veidas: Rupert Grint

Armando Voun-Nesenai atvyko į miestą iš Anglijos. Žino savo vertę, žino ko nori, todėl siekia savo tikslo su naujų draugų pagalba. Nerūko, negeria, nevartoja. Vienas kūribingiausių mokykloje esančių žmonių. Susižavi Abigail iš paralelinės klasės ir bando su ja susipažinti, bet kol kas niekaip neišeina.
Veidas: Ben Barnes

David -Dievina merginas ir žino, kad jis joms irgi patinka. Pravardė Lion D (vakarėlių žmonės jį praminė šitaip). Dainuoti jį pastūmėjo Armandas. Kiek griežia dantį ant jo už tai, prisiekinėja sau niekada nepripažinsiąs jam, kad dainuoti grupėje jam patinka taip pat kaip grupinis seksas su dviem blondinėm. Nevartoja, bet platina narkotikus. Nesenai susidomėjo Neela ir apsvarsto galimybe susidėti su ja, bet neilgam. Ar pavyks jam likti neapžavėtam jos kerų?
Veidas: Gaspard Ulliel


Juan retai kada būna namie, nes visada kažkur randasi su savo mergina, kuri yra, kaip vėliau paaiškės, kitos mafijos boso dukters bff Leena, arba draugais su kuriais turi grupę, bet net nebūdamas su jais repeticijose patenka į visokias smagias situacijas ir bando iš jų išbristi.. Platina narkotikus mokykloje. Pablo Garcia sūnus.
Veidas: Tyler Posey

Xavier- Labiausiai nenuspėjamas vaikinas. Gali būti ir mielu, ir įniršusiu, ir draugišku, ir priešišku, ir apsivartojusiu, ir pačiu rimčiausiu veidu. Visada sutaiko visus susipykusius. Mėgsta muzika ir užsiima ja nuo vaikystės. Turi mergina, su kuria draugauja jau 3 metus, t.y. Joyce.
Veidas: Dylan O'Brien

Rebecca - Pasikėlusi ir pasitikinti savimi. Visada apsupta draugių, vaikinų dėmesio. Mėgsta būti visų įvykių viduryje. Patinka Armando ir siekia jo dėmesio, bet vienu momentu jai tai atsibosta ir ji tampa medžiotoja nebe vieno o daugelio vaikinų. Dirba fotomodeliu. Tėvas dirba Hamiltono korporacijoje, todėl Becca nemato kliūčių ir tuo naudojasi.
Veidas: Leighton Meester

Eliane- mergina, kaip vėliau paaiškės Hamiltono dukra. Linksmo būdo, maloni ir draugiška visiems. Mėgsta vakarėlius, bet ne per daugiausiai, protinga, smalsi. Nori tapti aktore, bet be tėvo pagalbos. Stengiasi kuo mažiau parodyti, kad yra su juo susijusi.
Veidas: Victoria Justice

Eric - Tėvas dirba Hamiltonų mafijai, motina slaptų agentų korporacijai. Pats susidėjęs su elitine šaika groja grupėje elektrine gitara. Nesenai pradėjo susitikinėti su Nicka. Nori įkurti savo įmone, todėl stengiasi gerai mokytis.
Veidas: Logan Lerman

Liam - brolis Eric susidėjęs su vaikinų grupe, groja gitara, mama Daniela užsiiminėja slaptų agentų korporacijojs, tėvas mafijozas. Jis vienintelis niekuo neužsiima, bet žino viską paie kiekvieną iš šeimos anrių. Jis tyyli ir nesako nieko, mat žino, kad tada šeima sugrius. Pats rūko, vertoja narkotikus ir mėgaujasi merginomis.
Veidas: Benjamin McKenzie

Joyce - Xaviero mergina, dirba fotomodeliu, mokosi prastokai. Rūko, bet nusistačiusi prieš narkotikus ir bando ištraukti iš platinimo Xavierą. Pastoviai pykstasi su juo dėl šio reikalo, nes ji nenori, kad jis įkliūtų tik todėl, kad jo tėvas nori, jog sūnus imtų iš jo pavyzdį.
Veidas: Barbara Palvin

Lori -mokyklos laikraščio fotografė, visų draugė ir mokytojų numylėtinė. Įsimylėjusi Dale, bet prie jo ji labai drovisi ir mažai kalba. Rebecca greitu laiku ją pakiš, kai pati prisidirbs ir Lori teks išeiti iš mokyklos, tada ji įsots į slaptų agentų organizaciją.
Veidas: Ariana Grande

Abigail - Dažnai leidžia laiką su savo bff Martin. Jie geriausi draugai jau senokai, bet tarp jų niekada nieko nebuvo. Abigail pakeitė daaaug vaikinų, bet taip ir nerado to vienintelio. Mergina užsispyrusi, bet draugiška. Nori surasti tą, kuris ją mylės labiau už viską pasaulyje, bet kol kas ji nepastebi kokius jausmus jai puoselėja Armando.
Veidas: Nina Dobrev

Ethan - Apie pustrečių metų draugauja su Eliane. Užsibrėžtų tiklsų siekia visomis jėgomis. Dabar jo tikslas sukurti savo mafija ir tapti jos bosu, bet šito nesako savo merginai, nes žino,kaip ji stengiasi slėpti savo ir tėčio mafijozo giminystės ryšius. Kol kas dirba kaip draugų grupės prodiuseris.
Veidas: Chase Crawford

Leena - Geriausia Eliane draugė. Nuo vaikystės jos kartu ir niekas jų neišskiria. Viename vakarėlyje prie jo priėjo Juan ir nuo to laiko jie taip pat tapo neišskiriami. Leena bijo, kad Juanas eis tėvo pėdomis, bet tyli ir tiesiog visais įmanomais būdais skatina jį toliau užsiiminėti grupe.
Veidas: Lucy Hale

Neela - Leena jaunesnė sesuo. Turtingo tėvelio aikštinga dukra. Visiška priešingybė Leenai. Pasikėlusi, drąsi, nusivažiavusi moksluose, rūko ir geria. Daro smulkius nusikaltimus ir dažnai praleidžia naktį su kuo nors kitu. Vieną naktį ji šitaip prasilinksmino su Davidu. Jis jai patiko, todėl užsimanė jį turėti kaip žaisliuką, kas iš to po to išeis niekas nežino, nes ir Davidas puikus žaidėjas.
Veidas: Cher Lloyd

Monic- drąsi, užsispyrusi, turinti tiklsų mergina. Jai visai nerūpi kuo užsiima tėvas Derekas ir mama Adeline, bet kai reik pagalbos moka jais manipuliuoti. Kadangi vaikystę dažnai leido su Kevinu jie tapo pora. Neįsivaizduoja savo gyvenimo be jo. Didžiausia svajonė pabėgti į Bora Bora salą. Kartą labai susipykusi su tėvu dėl to, kad jis pagavo ją rūkančią žolę, nusikirpo plaukus, kuriuos taip mėgo jos mama.
Veidas: Emma Watson

Kevin - nuo vaikystės dirba modeliu, nes buvo labai gražus vaikinas ir to norėjo jo mama. Jis žinojo, kad yra patrauklus, bet neužsiciklino ant to, jam mažai kas rūpi iš gyvenimo, nes tai nesusiję su jo draugais. Užsibrėžtų tikslų neturi, bando suprasti kas jis ir koks jo tikslas gyvenime. Myli Monic ir daug laiko praleidžia su ja kartu, arba eina tūsintis ir paklausyti savo draugų grupės repeticijų. Dažnai pastato jiems choreografiją.
Veidas: Francisco Lachowski

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
 
people of ELITE
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Strip Town :: Sveikas atvykęs, mafuk! :: Welcome to mafia, welcome to Strip town.. :: Visa informacija tavo nosiai-
Pereiti į: